Biedrība “Cerība bērniem” palīdz nodrošināt mājokli audžuģimenēm un veicināt to darbību. Ir reizes, kad bērni diemžēl ir jāizņem no viņu bioloģiskās ģimenes, jo situācija tajā nav labvēlīga. Audžuģimene dod iespēju bērnam vismaz neilgu laikposmu uzturēties drošā un mīlošā vidē.

Latvijā joprojām ir tūkstošiem bērnu, kas ir valsts aprūpē un dzīvo lielās institucionālās iestādēs līdzās daudziem citiem vecāku atstumtiem un daudzcietušiem bērniem. Adopcija un audžuģimenes joprojām nav plaši izplatīta parādība Latvijā.

Mēs, kas darbojamies biedrībā “Cerība bērniem”, uzskatām, ka ir ļoti būtiski atbalstīt audžuvecākus, jo viņi spēj nodrošināt bērnam mīlošāku un mājīgāku dzīves vidi.

Mēs cenšamies iedrošināt arvien jaunas ģimenes apsvērt iespēju kļūt par audžuvecākiem, kā arī nodrošinām mājokli, materiālo un morālo atbalstu tiem, kas ir gatavi uzņemties šo darbu un ziedot savu dzīvi bērnu audzināšanai.

Cerība bērniem ir vieta, kur bērniem ir atļauts būt bērniem un kur vienlaikus viņus sagatavo dzīvei un labākai nākotnei.
— Karina, šobrīd adoptēta ASV